Reštaurácia

Reštaurácia NAPOLEON, je pre Vás otvorená od 10:00 do 22:00, ktorá je súčasťou hotela, prešla rozsiahlou rekonštrukciou a svojim hosťom ponúka príjemné posedenie nie len pri dobrom jedle, ale i pri kvalitnom víne. Kapacita reštaurácie je 80 miest a je ideálnym miestom pre rodinné alebo firemné oslavy, konferencie, rôzne školenia, romantické svadby, plesy, či iné druhy osláv a spoločenských podujatí.

Reštaurácia navyše ponúka mnoho možností variabilného usporiadania priestoru podľa charakteru a skutočných potrieb jednotlivých akcií. V priestore reštaurácie je v prípade potreby dostupný dataprojektor s plátnom na premietanie.

Záujemcom o zorganizovanie rôznych osláv a podujatí ponúkame výber zo špeciálne zostavenej ponuky za akciové ceny. Hosťom ponúkame od pondelka do piatku okrem jedál á la carte aj denné menu, zostavené z ponuky domácich a svetových špecialít, tak aby vyhovelo každému gurmánskemu vkusu. Tým, ktorí si potrpia na zdravom a chutnom jedle, reštaurácia ponúka zaujímavé fitness menu.

 

Každý pracovný deň pre Vás pripravujeme naše DENNÉ MENU.